Odjeljenjska vijeća (spisak predavača po odjeljenjima)

By – On oktobar 15, 2015 – In Odjeljenjska vijeća With Komentari su isključeni na Odjeljenjska vijeća (spisak predavača po odjeljenjima)
Redni brojIme i prezime nastavnikaSpisak predmeta koje nastavnik predajeSvega časova iz predmetaOdjeljenjeOdjeljenjeOdjeljenjeOdjeljenjeOdjeljenje
1Mirjana ĆerićSrpski jezik i književnost18II3III1III5III6IV1    IV 2
2Anđelka MilojevićSrpski jezik i   književnost18I5II 1III2III3    III4IV3
3Jelena RadovanovićSrpski jezik i           književnost18I3I4I6II4       II6II5
4Milka SrđenovićSrpski jezik i književnost2II2
5Dragana MiljićSrpski jezik i književnost6I1I2
6Goran VukojevićEngleski jezik19I2     I3I6     II5III2     III3IV1IV3
7Sanja Marjanović MarkovićEngleski jezik18I1     I5II1    II2II4     II6III1IV2
8Dejana RanitovićEngleski jezik11I4II3III4III5III6
9Vesna DujanićRuski jezik18I5   II2II4    II5III2III5IV2   IV3
10Zoran Đekić Njemački jezik2I5
11Dragana Čečavac KovačevićFilozofija (logika, sociologija)
Demokratija i ljudska prava

22

III5

III1   III2

IV3

III3 III4 III6

12Sanja PijetlovićKultura religija3I4II2II3II4
13Nataša Bardak ĆurkoPsihologija8II2II5II6III4
14Nenad Džabić Istorija

Latinski jezik

18

2

I1     I2

I5

I3    I4I5     I6II5    III5IV3
15Stjepan ĆudićGeografija6I5II5III5
16Stanislav MaleševićFizičko vaspitanje20I2     I3I5     II1II5    III2III3    III4III6   IV2
17Bojan RistićFizičko vaspitanje22 I1   I4   I6II2    II3II4     II6III1    III5IV1   IV3
18Nenad MitrićVjeronauka (pravoslavna)9I1/I2I3      I4I5    I6II4/II5
19Admir BlitovićVjeronauka (islamska)2I6II4/II6
20Mile ŠkorićMuzička kultura2I5II5
21Nebojša LožnjakovićLikovna kultura2I5II5
Umjetničko oblikovanje4II2III4
22Siniša BubonjaMatematika19I1I2II3II6III6   IV3
23Anita LučanovićMatematika19I6II1II5III3III5    IV1
24Boris Bašić Matematika19I3I4   I5II4III1III4    IV2
25Bojana Babić Fizika19I1I2    I3I4   I5II3   II5III5    IV3
Mehanika2I1
26Mira JeremićBiologija8I5II5III5IV3
Ekologija i zaštita životne sredine2III2
Higijena
Anatomija i fiziologija
2

2

I6

I6

27Ranko MumovićHemijska grupa predmeta21I4I5II5III5    III6IV3
28Biljana ZečevićHemijska grupa predmeta22I4II2III4III6
29Ljiljana BožićHemijska grupa predmeta6I6II6
30Milica RatkovacHemijska grupa predmeta2I6
31Tomo MišanMašinska grupa predmeta24I1I3II1III1III3
Praktična nastava3III3
32Vid IvanovićMašinska grupa predmeta16I1I3II1III1III3
Praktična nastava – varioci15I3II1III1
33Milanko AdamovićPraktična nastava – bravari30I1II1III1
34Milenko ŽdrnjaElektrotehnička grupa predmeta21I2I3II1II3IV1
Praktična nastava2II3
35Željko ZubićElektrotehnička grupa predmeta25I1    I2   I3I4    I5    I6II4   II5III3IV1   IV2
36Miro ŽarićElektrotehnička grupa predmeta14I2II3IV1
Praktična nastava9I2IV1
37Mićo BojićUsluživanje7II2III2
Praktična nastava – konobar20II2III2
38Željko KneževićKuvarstvo2II2
Francuski jezik u kulinarstvu2III4
Praktična nastava – kuvar/kulinarski tehničar26II2III2III4
39Ljiljana BaleševićKuvarstvo8III2III4
40Čedo ŽarićEkonomska grupa predmeta20II1II4II6III4IV2
41Igor JeremićEkonomska grupa predmeta20II4II6IV2
42Dijana LukićEkonomska grupa predmeta18II2II4II6III3IV1     IV2
Praktična nastava – trgovci5II6
43Marica RodićPravo2IV2

Praktična nastava se izvodi i van škole:
II6 – trgovine
III1 – Skai adapter
II1, III1 – Krampic
I6 – frizerski saloni
III2 – dječije obdanište „Beli anđeo“

Comments are closed.