Списак радника школе

By – On октобар 14, 2015 – In Радници школе With Коментари су искључени на Списак радника школе
1Драгица ИвановићДиректор
2Ведран ПјанићПедагог
3Наташа Бардак – ЋуркоПсихолог
4Радмила НоваковићСекретар
5Маја КовачевићРачуновођа
6Добро НарићДомар
7Невена ЈелићКуварица
8Драгица МитреканићЧистачица
9Миољка ПатковићЧистачица
10Милена ШијанЧистачица
11Ружица МартићЧистачица
12Мирјана ПродановићСрпски језик и књижевност
13Мирјана ЋерићСрпски језик и књижевност
14Анђелка МилојевићСрпски језик и књижевност
15Робертина МилошевићСрпски језик и књижевност
16Горан ВукојевићЕнглески језик
17Сања МарјановићЕнглески језик
18Дејана РанитовићЕнглески језик
19Весна ДујанићРуски језик
20Зоран ЂекићЊемачки језик
21Синиша БубоњаМатематика
22Жељка МанојловићМатематика
23Борис БашићМатематика
24Миленко ПоповићФизика, техничка физика и основе електротехнике
25Мира ЈеремићБиологија, екологија и заштита животне средине
26Ранко МумовићХемија
27Биљана ТрифуновићХемијска група предмета
28Јелена БозалоХемијска група предмета, практична настава – хемијски оператер
29Бојан РистићФизичко васпитање
30Станислав МалешевићФизичко васпитање
31Миланко АдамовићПрактична настава – бравар
32Миро ЖарићРачунарство и информатика, електро група предмета и практична настава-техничар рачунарства
33Жељко ЗубићРачунарство и информатика, електро група предмета
34Миленко ЖдрњаЕлектро група предмета, практична настава-техничар рачунарства
35Томо МишанМашинска група предмета
36Медина ЂурђевићЕкономска група предмета, практична настава – туристички техничар
37Чедо ЖарићЕкономска група предмета, практична настава – економски техничар
38Игор ЈеремићЕкономска група предмета, практична настава – трговац
39Жељко КнежевићКуварство, француски у кулинарству и практична настава – кувар и кулинарски техничар
40Мићо БојићУслуживање, практична настава – конобар и угоститељски техничар
41Стјепан ЋудићГеографија
42Ненад ЏабићИсторија, латински језик
43Маја ЗечевићФилозофија, социологија, демократија и људска права
44Миле ШкорићМузичка култура
45Небојша ЛожњаковићЛиковна култура, умјетничко обликовање и естетика струке
46Вид ИвановићМашинска група редмета, практична настава-бравар, варилац и машински техничар
47Мијана СтанковићДерматологија
48Драгица БардакХемијска група предмета
49Анита ЛучановићМатематика
50Слађана ПауковићЕкономска група предмета, практична настава – туристички техничар
51Драгана Чечавац-КовачевићФилозофија, социологија, демократија и људска права

Comments are closed.