Одјељењска вијећа (списак предавача по одјељењима)

By – On октобар 15, 2015 – In Одјељењска вијећа With Коментари су искључени на Одјељењска вијећа (списак предавача по одјељењима)
Редни бројИме и презимe наставникаСписак предмета које наставник предајеСвега часова из предметаОдјељењеОдјељењеОдјељењеОдјељењеОдјељење
1Мирјана ЋерићСрпски језик и књижевност18II3III1III5III6IV1    IV 2
2Анђелка МилојевићСрпски језик и   књижевност18I5II 1III2III3    III4IV3
3Јелена РадовановићСрпски језик и           књижевност18I3I4I6II4       II6II5
4Милка СрђеновићСрпски језик и књижевност2II2
5Драгана МиљићСрпски језик и књижевност6I1I2
6Горан ВукојевићЕнглески језик19I2     I3I6     II5III2     III3IV1IV3
7Сања Марјановић МарковићЕнглески језик18I1     I5II1    II2II4     II6III1IV2
8Дејана РанитовићЕнглески језик11I4II3III4III5III6
9Весна ДујанићРуски језик18I5   II2II4    II5III2III5IV2   IV3
10Зоран Ђекић Њемачки језик2I5
11Драгана Чечавац КовачевићФилозофија (логика, социологија)
Демократија и људска права

22

III5

III1   III2

IV3

III3 III4 III6

12Сања ПијетловићКултура религија3I4II2II3II4
13Наташа Бардак ЋуркоПсихологија8II2II5II6III4
14Ненад Џабић Историја

Латински језик

18

2

I1     I2

I5

I3    I4I5     I6II5    III5IV3
15Стјепан ЋудићГеографија6I5II5III5
16Станислав МалешевићФизичко васпитање20I2     I3I5     II1II5    III2III3    III4III6   IV2
17Бојан РистићФизичко васпитање22 I1   I4   I6II2    II3II4     II6III1    III5IV1   IV3
18Ненад МитрићВјеронаука (православна)9I1/I2I3      I4I5    I6II4/II5
19Адмир БлитовићВјеронаука (исламска)2I6II4/II6
20Миле ШкорићМузичка култура2I5II5
21Небојша ЛожњаковићЛиковна култура2I5II5
Умјетничко обликовање4II2III4
22Синиша БубоњаМатематика19I1I2II3II6III6   IV3
23Анита ЛучановићМатематика19I6II1II5III3III5    IV1
24Борис Башић Математика19I3I4   I5II4III1III4    IV2
25Бојана Бабић Физика19I1I2    I3I4   I5II3   II5III5    IV3
Механика2I1
26Мира ЈеремићБиологија8I5II5III5IV3
Екологија и заштита животне средине2III2
Хигијена
Анатомија и физиологија
2

2

I6

I6

27Ранко МумовићХемијска група предмета21I4I5II5III5    III6IV3
28Биљана ЗечевићХемијска група предмета22I4II2III4III6
29Љиљана БожићХемијска група предмета6I6II6
30Милица РатковацХемијска група предмета2I6
31Томо МишанМашинска група предмета24I1I3II1III1III3
Практична настава3III3
32Вид ИвановићМашинска група предмета16I1I3II1III1III3
Практична настава – вариоци15I3II1III1
33Миланко АдамовићПрактична настава – бравари30I1II1III1
34Миленко ЖдрњаЕлектротехничка група предмета21I2I3II1II3IV1
Практична настава2II3
35Жељко ЗубићЕлектротехничка група предмета25I1    I2   I3I4    I5    I6II4   II5III3IV1   IV2
36Миро ЖарићЕлектротехничка група предмета14I2II3IV1
Практична настава9I2IV1
37Мићо БојићУслуживање7II2III2
Практична настава – конобар20II2III2
38Жељко КнежевићКуварство2II2
Француски језик у кулинарству2III4
Практична настава – кувар/кулинарски техничар26II2III2III4
39Љиљана БалешевићКуварство8III2III4
40Чедо ЖарићЕкономска група предмета20II1II4II6III4IV2
41Игор ЈеремићЕкономска група предмета20II4II6IV2
42Дијана ЛукићЕкономска група предмета18II2II4II6III3IV1     IV2
Практична настава – трговци5II6
43Марица РодићПраво2IV2

Практична настава се изводи и ван школе:
II6 – трговине
III1 – Скаи адаптер
II1, III1 – Крампиц
I6 – фризерски салони
III2 – дјечије обданиште „Бели анђео“

Comments are closed.