VijestiUspjesi učenikaUčenici

Medalje na regionalnom takmičenju u malom fudbalu

U četvrtak, 1. marta u Doboju održano je Regionalno takmičenje u malom fudbalu u okviru Malih olimpijskih igara (MOI RS), u organizaciji Ministarstva porodice, omladine i sporta Republike Srpske, gdje je naša škola ekipno i pojedinačno ostavarila odlične rezultate. U konkurenciji sedam muških ekipa naši srednjoškolci osvojili su 1. mjesto i zlatnu medalju, a u konkurenciji šest ženskih ekipa naše cure osvojile su 2. mjesto. Takođe, učenici naše škole osvojili su i pojedinačne nagrade i to: za najboljeg golmana turnira proglašen je učenik Ognjen Blagojević (IV1), za najboljeg igrača Slobodan Pejčić (III4), a za najboljeg strijelca u ženskoj konkurenciji učenica Tamara Jandrić (IV1).

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su sljedeći učenici: Ognjen Blagojević (IV1), Srđan Cvjetković (IV1), Slobodan Pejčić (III4), Dražen Lučanović (III5), Bojan Pivaš (III1), Srđan Rakić (I3), Nikola Đekanović (I3)
  2. mjesto i srebrenu medalju osvojile su sljedeće učenice: Tamara Jandrić (IV1), Vanja Rakić (IV1), Sandra Čalić (III3), Dušanka Grozdanić (I3), Tea Grabovac (I5), Sanja Gojković (I5), Manuela Lukić (I4), Dejana Janković (I6), Ružica Dragoljević (II4).

28695855_10156183605398686_44696952_o (1) 28755299_10156183605073686_949063683_o